Tým:

Pavla Rozálie Kvitová, DiS.: průvodkyně, pedagožka

Rozárka přišla do školky, když vznikala. Od počátku je její součástí a je tak trochu její duší :-). Má v sobě poezii, krásu a laskavost. Je blízká dětem i přírodě, hraje dětem divadlo a plstí loutky. Srdce má taky ve své dřevěnce, u rodiny, u vlkodavky Freedy, v hudbě, ruční tvorbě a v bylinkové zahrádce.

 
Mgr. Lenka Beinsteinová: průvodkyně, pedagožka

Do lesní školky jsem přišla naučit se životu v přítomnosti, vnímání skutečnosti všemi smysly, otevřenosti a lásce k životu ve všech jeho podobách. Jsem vděčná všem človíčkům za trpělivost a spolubytí.

 
 

Bc.Barbora Oppeltová: průvodkyně

I přesto, že jsem vyrůstala na Karvinsku, s rodinou jsme byli v přírodě často. Táta nás učil stavět domečky pro skřítky, bunkry, chodil s námi po lese rád a pravidelně. Po tom, co jsem vyletěla z hnízda, jsem přírodu na nějakou dobu vypustila ze svého života.  Studovala jsem střední i vyšší zdravotnickou školu a sociální práci. Návrat k přírodě a k sobě samé přišel s mým manželem, který mi v mnoha směrech otevřel oči. Přestěhovali jsme se z města na vesnici. Osud a velcí učitelé ,, naše děti " nás přivedli do klubu U Potůčku. Je mi ctí a jsem moc vděčná za to, že můžeme být součástí tohoto kouzelného projektu. 

Mgr.Kamila Polehlová: zakladatelka, koordinátorka, příležitostná průvodkyně

Jsem šťastná žena, manželka a maminka 4 krásných dětí. Jsem rebel a dělám věci, které cítím ve svém srdci jako správné. Proto jsem součástí lesní školky U potůčku. Když vidím děti hrát si, tvořit a růst v krásné přírodě a v péči dobrých lidí, cítím, že tak je to správně a cítím vděčnost. 

 
Bc.Doubravka Ukropcová: dobrovolnice
 

Mám dvě děti Hynka a Bohdanku, manžela Tomáše a v nich ten největší poklad. Ráda dělám smysluplné věci a doprovázení dětí v Lesní školce u Potůčku je jednou z nich. Snažím se být dobrým člověkem, milovat Boha z celého srdce, stejně jako lidi kolem sebe i sebe samu a jít životem s pokorou a vděčností. 

Mgr.Šárka Chovancová (speciální pedagožka): dobrovolnice

Můj manžel a naše dvě dcery jsou mými největšími životními učiteli. Díky nim jsem se vydala na cestu sebepoznání a otevření se lidem a životu. Jsem šťastná, že mohu být součástí komunity sdružující se okolo této lesní školky, protože mě každý den naplňuje láskou a léčí mé tělo i duši. Miluji přírodu, chůzi, knihy a tvoření jakéhokoliv druhu.